• We have updated our Community Code of Conduct. Please read through the new rules for the forum that are an integral part of Paradox Interactive’s User Agreement.
Aug 14, 2009
16
0
Tüm Müslüman aleminin ramazanı hayırlara vesile olsun.

Turkish translation of East India Company both for 1.05 and 1.06. For original version and 1.01 please contact me. Last update August 23rd, 13.40 (GMT+2)

East India Company'nin 1.05 ve 1.06 versiyonları için Türkçe çeviri. Orijinal versiyon ve 1.01 için iletişim kurun. Son güncelleme 23 Ağustos 2009 13.40

Uzun zamandır uğraşıyordum, tamamı bitmedi ama sıkıldım artık. Bu şekilde çıkarmaya karar verdim, geri kalanını da fırsat buldukça yapacağım.

Neleri yapmadım:
- Soru işaretini tıklayınca çıkan metinler
- Yükleme ekranları
- Rastgele olaylar
- Eğitim bölümü metinleri
- Yılda bir verilen görevlerin metinleri
- Bir iki sefer görevinin açıklamaları

Sanki çokmuş gibi gözüküyor fakat oyunda büyük ihtimalle çoğu zaman görmeyeceğiniz şeyler bunlar. Oynanan kısmın çok büyük bir bölümü Türkçe. Aşağıda resimler de var, afiyetle yiyiniz efendim:) (oruçlular varsa aman ha iftarı bekleyin:))

Nasıl yapacağız?

Hemen şurdan dosyayı alalım: http://www.speedyshare.com/539725505.html
..East India Company/Data/Locales/en/ klasörünün içindeki _strings.txt ile değiştirelim. Tabi değiştirme yapmadan önce orijinal dosyanın bir yedeğini almayı unutmayın.

Resimler:

Last edited:
Nice. Good work. :)

selam

s.a. oguz kardeş suanda çin deyim ben yeni aldım burdan oyunu ve çince.lütfen bana biyerden yollayabilirmisin oyunun ing yada türkçe dosyasını.oyunun menulerinden denedik ing de olmuyoo. necati_pamuk@yahoo.com mail ile atarsan cok makbule gecer. verdiğin link silimiş :( ben denizciyimde bu oyun o yuzden cok hosuma gitti.iyi gunler

Türkçe yama

Merhaba oguz.
Öncelikle çok teşekkür ederim böyle bir paylaşım yaptıgın için.
Fakat link silinmiş.
1haftadır internette bu yamayı aramaktqan bıkmıştım taki senin kini bulana kadar ama malasef oda silinmiş.
Senden rica etsem bunu bana gönderebilirmisin mail adresimi çok minnettar olurum sana.
Mail adresim kamil_1721@hotmail.com
Bekliyorum cevabını.

Merhaba oguz.
Öncelikle çok teşekkür ederim böyle bir paylaşım yaptıgın için.
Fakat link silinmiş.
1haftadır internette bu yamayı aramaktqan bıkmıştım taki senin kini bulana kadar ama malasef oda silinmiş.
Senden rica etsem bunu bana gönderebilirmisin mail adresimi çok minnettar olurum sana.
Mail adresim kamil_1721@hotmail.com
Bekliyorum cevabını.

evet arkadaşım yaa bende rica etsem tekrar upload edebilirmisin.

Uzun zamandır oyuna girmiyordum. Dolayısıyla foruma da bakmamıştım. Linkin silinmiş olması çok kötü bir durum, çünkü ben bilgisayar değiştirdim ve eskisine de format atıldı. Açıkçası aylarca uğraşıp çevirdiğim herşey silindi yani. Eğer bulabilirsem linki güncelleyeceğim. Hatta mümkünse çevirmeye de devam edeceğim. Sabrınız ve ilginiz için teşekkürler.

Edit: Bu arada belirtmeyi unutmuşum, yama elinde olanlar varsa benimle iletişime geçsinler.

Edit2: Tüm aramalarıma rağmen yedeklememişim. Hayatta yapmayacağım şey fakat olmuş işte. Dosyayı elinde bulunduran varsa benimle iletişime geçerse çok iyi olur.

Last edited: